Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Čiň připrchlíkům dobře, násilím se ti odmění

15. 02. 2017 10:28:45
Slunkomanči tvrdí, že bychom se k uprchlívákům měli chovat co nejslušněji, že prý se oni na oplátku budou slušně chovat k nám. Nic však není vzdálenějšího realitě. Dám jeden příklad ze svého života.

Možná si vzpomínáte na moji mentálně narušenou starou tetičku, o které jsem před rokem psal. Když se podívám do minulosti, až mě překvapuje, co všechno dobrého jsme pro ni já i další členové mé rodiny udělali. A tím nemyslím jen drobnosti typu toho, že jsme ji kryli před jejím manželem, když se tahala s milenci.

Dodnes si pamatuju, jak ji její táta (můj prastrýc) vyhazoval z domu, který jsem s ním spoluvlastnil (teď se mu ovšem vůbec nedivím, že ji vyhazoval; byl jedním z prvních, kdo poznali její zlotřilou povahu). Tehdy jsme u něj orodovali, aby ji tam pouštěl – dopadlo to tak, že po dalších několik let (až do prastrýcovy smrti) tam teta směla jezdit jen díky mně.

A nejen to. Spolu s mojí matkou jsme tetu doslova vytáhli hrobníkovi z lopaty, když jí před rokem a půl štípla vosa do jazyka a my jsme jí zavolali sanitku. Bylo to o minuty, teta (těžká astmatička) už se začínala dusit, nicméně díky našemu pohotovému jednání ji záchranáři dokázali udržet při životě. Nebýt nás, už by zřejmě nebyla naživu.

Možná si řeknete – no tak to bude tetička tomu Sedláčkovi a jeho rodině vděčná, že jí takhle pomáhali. No, normální člověk by vděčný jistě byl. Nicméně tetička ukázala, že se svojí zlobou, arogancí a chorobnou hamižností má do normálního člověka daleko.

Stačilo, abych jí upozornil, aby se v našem společném domě chovala přiměřeně svému podílu (měla tam jen 1/3 podíl v domě i v nábytku, ale chovala se, jako kdyby jí to tam patřilo všechno). Předpokládal jsem, že se zklidní a vše bude v pořádku – nicméně to jsem ještě netušil, že jsem se dotknul jejího chamtivého ega a že ona svoji zlobu obrátí proti mně. A pak to začalo.

Její neustálý stalking. Sprosté urážky mě i mé rodiny. Výhružky ohledně podpálení domu a zasypání studny. A hlavně nejrůznější lži a pomluvy. Například o mně šíří zvěsti, že jsem jí prý ukradl jakousi zdravotní pomůcku (což by bylo opravdu smysluplné u někoho, kdo jí zachránil život), nebo že jsme prý spolu s mojí matkou chtěli zabít jejího otce, abychom dostali jeho podíl v domě.

Nakonec to dopadlo tak, že mi vykradla z domu starožitný nábytek po mém pradědečkovi, aby jej prodala v Německu. Jen část nábytku se mi podařilo před ní uchránit – a když jsem ji nedovolil si jej odvézt, přitáhla tlupu svých tupých nohsledů, kteří hodlali vylomit domovní dveře a vyhrožovali mi fyzickým násilím. Nebýt zásahu policie, kdo ví, jak by to dopadlo. Takhle se tetička musela spokojit s tím, že mi ,,jen“ vysklila okno a zapatlala zámky lepidlem. A tohohle všeho jsem se dočkal od osoby, které jsem spoluzachránil život a kterou jsem vždy hájil, jak jsem jen mohl.

Možná si říkáte, proč to tu všechno tak podrobně rozepisuji a kvůli jedné staré rašpli píšu další článek. Je to jednoduše proto, že úplně stejný vzorec chování, jaký vidíme u šílené tetičky, můžeme pozorovat i u připrchlíků, kteří se houfně dostávají do evropských států – a kteří jsou také vrchovatě naplněni zlobou, kterou si na nás chtějí vybít.

Současná masivní připrchlická vlna začala tehdy, když mezinárodní kmotři nechali rozbombardovat a vydrancovat řadu států v severní Africe a na Blízkém východě. V těchto státech pak vznikla ,,ztracená generace“ mladých mužů, ve kterých ty intervence vyvolaly to nehorší, co se v lidech může skrývat – strach, nebetyčnou zlobu a touhu po odplatě. Tito ,,lidé“ teď vidí nás, obyvatele západních států, jako viníky toho marasmu, do kterého se dostali. Proto – místo toho, aby zůstali ve své domovině a pomohli ji znovu zvelebit – míří do Evropy, aby se nám pomstili za to, co jsme podle nich zavinili.

Výsledek vidíme na vlastní oči – u nás naštěstí jen v menší míře, ale třeba v Německu už se to rozjelo naplno. Připrchlíci si užívají bezpracného života na sociálních dávkách na úkor nás, původních obyvatel. Kromě toho páchají na původních lidech násilí a snaží se šířit po evropských státech své vlastní právní a kulturní principy zcela bez ohledu na naše zákony. Myslí si, že jsou něco víc než my – a řada politiků jim to bohužel potvrzuje, když prosazují, abychom se k připrchlíkům chovali mírně a nechali jim co nejvíce privilegií.

Tito politici nechápou (nebo úmyslně nechtějí chápat) jeden základní princip. Připrchlíky nelze zkultivovat tím, že se k nim budeme chovat slušně a ustupovat jim. Vidíme to ve všech státech, které kolonizují – slušnost a zdrženlivost místních politiků i dalších lidí vnímají jen jako slabost, které bez váhání využívají k tomu, aby pro sebe získali nadřazené postavení vůči původním obyvatelům. Jinými slovy: Jakmile v někom zakoření extrémní zloba, slušné jednání jej nepředělá. Ať už je to jedna bláznivá bába nebo miliony přivandrovalců.

U šílené tetičky to už není takový problém, ta stejně jednou skončí v blázinci nebo v kriminále. U současné invaze uprchlíváků se ale obávám, aby evropské státy neskončily v propadlišti dějin a jejich původní obyvatelé někde na popravišti. Protože pokud připrchlíky necháme, aby si na nás svoji zlobu vybíjeli i nadále, tak to ani jinak skončit nemůže.

Autor: Jan Sedláček | středa 15.2.2017 10:28 | karma článku: 0.00 | přečteno: 51x

Další články blogera

Jan Sedláček

Státní ochrana přírody by neměla řešit papíry, ale důležité věci

Aneb moje osobní zkušenosti s tím, jak jsou orgány ochrany přírody natolik zahlcené papírováním kvůli drobnostem, že nezvládají řešit drancování naší krajiny.

9.10.2017 v 16:29 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 3 | Diskuse

Jan Sedláček

Když má policie tolik síly, proč nevyklidí slunkomanče z Kliniky?

A tu sílu má. Neříkejte, že ne. Na vlastní oči jsme ji viděli při rozhánění protiislámských demonstrací v minulých letech.

26.9.2017 v 19:13 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 7 | Diskuse

Jan Sedláček

Německo se propadá do totality. Za žert o migrantech pokuta 35 tisíc

Svobodná společnost byla v Německu zcela nahrazena diktaturou politické korektnosti. Něco podobného ostatně známe i od nás z minulého režimu; výborně to popisuje román Milana Kundery s názvem „Žert“.

15.6.2017 v 10:48 | Karma článku: 4.92 | Přečteno: 104 | Diskuse

Jan Sedláček

Británie bojuje, Francie se vzdává. Stejně jako ve 2. světové válce

Aneb historicko-politická glosa ke kontrastu mezi brexitem na jedné straně – a francouzskými prezidentskými volbami, kde lidé rezignovali na obranu před zničením vlastní země, na straně druhé.

17.5.2017 v 15:53 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 35 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jan Pražák

Stručný vzkaz všem nevolícím voličům

Je známým faktem, že nízká volební účast nahrává extrémistickým subjektům. Proč? Protože otrávený umírněný volič se na to prostě vykašle, kdežto naštvaný příznivec extrémistů jde a na just jim to tam hodí.

20.10.2017 v 18:39 | Karma článku: 17.14 | Přečteno: 436 | Diskuse

Jaroslav Čejka

Zvítězí pravda a láska, anebo lež a nenávist?

Kdyby bookmakeři přijímali sázky na odpověď na otázku v titulku, vsadil bych směle na vítězství lži a nenávisti. Proč? Protože lídři všech favorizovaných stran nám předváděli především lži, nenávist a osočování svých protivníků.

20.10.2017 v 16:13 | Karma článku: 18.52 | Přečteno: 661 |

Alena Kulhavá

Moji deváťáci zůstali jak opaření stát, když vešli do krypty, kde zahynul Gabčík a Kubiš

Jindy velmi rozverní, na holky, fotbal (ale už i společenské dění a svět) orientovaní habáni zůstali stát, mě i některým z nich zamrazilo a ukápla slza. Proč?

20.10.2017 v 14:55 | Karma článku: 29.53 | Přečteno: 995 |

Jakub Kouřil

Žebra a maso České republiky

V průběhu plánovaného drancování a vysávání České republiky, už není z čeho brát. Žijeme v prázdné skořápce, v transitní zemí, přes které se přehnalo hejno kobylek. Za sebou zanechaly mezinárodní úmluvy, obchodní smlouvy, zákony..

20.10.2017 v 14:03 | Karma článku: 15.32 | Přečteno: 496 | Diskuse

Tomáš Gayer

Předvolební pohledy 13. - Den, kdy konečně zvítězila pravda a láska....

Podlední díl z cyklu Předvolební pohledy: Tentokrát, jak bude vypadat den, kdy konečně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí....

20.10.2017 v 11:46 | Karma článku: 18.21 | Přečteno: 424 | Diskuse
Počet článků 165 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1209

Kvůli neserióznímu přístupu adminů iDnes.cz přesouvám základnu mé tvorby na své další blogy:

naParlamentních listech

a na stránce Necenzurujeme.cz

Jsem místopředseda Národní demokracie a občan Rokycan.

Povoláním student, začínající spisovatel (autor povídkové knihy ,,Štramácká dobrodružství I.") a drobný živnostník, přesvědčením vlastenec, konzervativní pravičák a odpůrce komunismu – zejména toho, který sem přichází z Brusele. Ve volném čase též publicista, mj. autor eseje ,,Demokracie rozkvétá´´ a více než stovky článků s převážně politickými tématy.

Všechny mé texty mohou být volně kopírovány k nekomerčním účelům, bude-li uveden autor.

 

Můj účet na Twitteru

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.