Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Multikulti propaganda ve školách: dětem vymývají mozky (ne)ziskovky

15. 12. 2016 13:06:50
Jednou z hlavních vlastností každého nesvobodného režimu je vymývání mozků již malým dětem, aby si režim vychoval poslušné otroky. Nyní to u nás vidíme na vlastní oči.

Prvním krokem je co nejvíce poškodit a atomizovat tradiční rodinu a zajistit, aby to byl stát – a ne rodina – kdo má největší vliv na utváření názorů dítěte (zde také pramení věci typu povinného roku školky nebo házení klacků pod nohy příznivcům domácího vzdělávání). Dalším krokem je více či méně explicitní vštěpování těch názorů, které režim považuje za správné.

V současné propagandě se jedná především o dvě klišé (která sice šíří i normální média ,,pro dospělé“, nicméně na děti, které jsou vůči propagandě méně imunní, je to zamířeno obzvlášť). Klišé jsou následující:

– do Evropy míří proudy skutečných uprchlíků

– každý, kdo to odmítá, je xenofob

Ani jedno z těchto dvou tvrzení se přitom nezakládá na pravdě. Skuteční uprchlíci se v zemi, kam přijdou, chovají vděčně, pokorně a respektují tamní zákony a kulturu. Naproti tomu současní připrchlíci vnášejí svoje vlastní kulturní principy, nerespektují zákony a v zemích západní Evropy často vytvářejí no-go zóny s právem šaria. Kromě toho má skutečný uprchlík podle mezinárodní legislativy (i podle zdravého rozumu, který je s touto legislativou výjimečně v souladu) požádat o azyl v první bezpečné zemi. Ti připrchlíci, kteří míří např. do Německa, takovýchto zemí projdou nejméně pět – ale v žádné zpravidla o azyl nepožádají, protože vidina německých sociálních dávek a bezpracného života na úkor původních obyvatel je příliš silná.

Druhé klišé je také lživé, odmítání připrchlíků totiž není xenofobií. Xenofobie je strach z neznámého – zatímco důsledky hromadného přijímání afrických a arabských kolonizátorů jsou nám bohužel zcela známé, protože je denně vidíme v okolních státech (a místy bohužel už i u nás – viz zmlácený revizor v Plzni nebo znásilněná sestřička na Bulovce). Označení ,,xenofob“ je tudíž asi tak paradoxní, jako kdyby člověk, který přijde k lékaři a chce se zbavit angíny, byl hanlivě označen za bakteriofoba.

I přesto, že jsou obě zmíněná tvrzení snadno vyvratitelná, je slunkomanči stále šíří – a bohužel jsou často cílené i na děti, které, jak jsem již zmínil, nejsou vůči těmto dezinformacím tolik odolné. V tomto se velmi vyžívá zejména ,,Česká“ bolševize – viz jeden díl pořadu Planeta Yó, kde moderátoři neustále hovořili o potřebě přijímat uprchlíky, nebo neblaze proslulá Donutilova Sněhurka, kde se bez skrupulí mluví o tom, že bílá rasa je méněcenná a že nejlepší barva kůže je světle hnědá.

Ale což o to, veřejno(proti)právní televizní propaganda je všeobecně známá, horší ale je, že už se to začíná objevovat i přímo na školách. O alarmujícím případu, který se stal v pražské základní škole U Obory, psal ve svém článku kolega Šavrda. Nebudu zde již znovu rozepisovat fakta, která jsou tam uvedena, nicméně přetiskuji alespoň dotazník, který je předkládán žákům 5.-9. tříd:

Povšimněme si zejména, jak extremisté z Organizace na pomoc uprchlíkům podsouvají dětem svoje definice xenofobie a nepřímo tím vštěpují klišé, že ta drtivá většina občanů ČR, která nesouhlasí s přijímáním připrchlíků, jsou údajně nějací xenofobové. Kromě toho mám informace o tom, že ty děti, které si uchovávají zdravý rozum a s touto ,,výukou“ nesouhlasí, jsou postihovány – dokonce kolují zprávy o třídních důtkách za nesouhlasné názory.

Proti takovému vymývání dětských mozků se musíme razantně ohradit – a ti zaměstnanci školy, kteří se neštítí tu propagandu provozovat, by měli ve školství okamžitě skončit. Školy se musejí stát místem, kde si děti osvojí potřebné znalosti a dovednosti, naučí se logickému myšlení a začnou si dělat na věci vlastní názor. Jakákoliv politická propaganda a vštěpování ,,jediného správného“ názoru musí ze škol zmizet – zejména pokud se jedná o propagandu krajně levicových ideologií typu multikulturalismu.

V souvislosti s tím považuji za nepřípustné, aby na školách působily extremistické spolky typu Organizace na pomoc uprchlíkům. A nejen to – připadá mi též naprosto alarmující, pokud jsou placeny z našich daní. Já bych zakázal financování (ne)ziskovek z peněz daňových poplatníků (snad jen s výjimkami, jako jsou spolky pečující o české nemocné děti či staré lidi, dobrovolní hasiči, aj.). Stejně tak považuji za nutné zrušit či alespoň výrazně omezit financování ziskovek ze zahraničí – protože právě přes různé zahraniční penězovody jsou placeny ziskovky hájící zájmy kmotrů (viz kmotr Soros a jeho Open Society Fund).

Neziskovky se zkrátka musejí vrátit ke svému původnímu účelu (sdružování aktivních lidí pro volnočasové aktivity za jejich vlastní prostředky). A zda se tak stane – a zda se podaří navrátit školám jejich původní funkci – je jen na nás.

Karty v rukou totiž máme my, občané. Ať už jako rodiče, nebo jako voliči, kterým je (prozatím) dovoleno mít alespoň částečný vliv na to, co se v této zemi děje.

Autor: Jan Sedláček | čtvrtek 15.12.2016 13:06 | karma článku: 12.89 | přečteno: 162x

Další články blogera

Jan Sedláček

Státní ochrana přírody by neměla řešit papíry, ale důležité věci

Aneb moje osobní zkušenosti s tím, jak jsou orgány ochrany přírody natolik zahlcené papírováním kvůli drobnostem, že nezvládají řešit drancování naší krajiny.

9.10.2017 v 16:29 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 3 | Diskuse

Jan Sedláček

Když má policie tolik síly, proč nevyklidí slunkomanče z Kliniky?

A tu sílu má. Neříkejte, že ne. Na vlastní oči jsme ji viděli při rozhánění protiislámských demonstrací v minulých letech.

26.9.2017 v 19:13 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 7 | Diskuse

Jan Sedláček

Německo se propadá do totality. Za žert o migrantech pokuta 35 tisíc

Svobodná společnost byla v Německu zcela nahrazena diktaturou politické korektnosti. Něco podobného ostatně známe i od nás z minulého režimu; výborně to popisuje román Milana Kundery s názvem „Žert“.

15.6.2017 v 10:48 | Karma článku: 4.92 | Přečteno: 104 | Diskuse

Jan Sedláček

Británie bojuje, Francie se vzdává. Stejně jako ve 2. světové válce

Aneb historicko-politická glosa ke kontrastu mezi brexitem na jedné straně – a francouzskými prezidentskými volbami, kde lidé rezignovali na obranu před zničením vlastní země, na straně druhé.

17.5.2017 v 15:53 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 35 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Pavel Ponec

Demokracie je, když lidé zvolí svobodně co chci já

Alespoň tak vyzněly názory většiny politických lídrů tak zvaných demokratických stran ohledně referenda pro vystoupení z EU v poslední debatě na obrazovkách TV.

20.10.2017 v 22:58 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 20 | Diskuse

Adam Mikulášek

Proč nechci euro

Není to ani tak proto, že nějak emocionálně lpím na koruně, již jsme zdědili po Rakousku-Uhersku. Mé důvody jsou ryze praktické, ať v ekonomické nebo politické rovině.

20.10.2017 v 19:11 | Karma článku: 22.86 | Přečteno: 651 | Diskuse

Karel Trčálek

Václav Klaus už zase volí Václava Klause!!!

Dějiny se opakují ve spirále. Dialektika dějin je neúprosná a tak nám zase zasedne ve sněmovně Václav Klaus. Poprvé to byla fraška, co to bude teď?

20.10.2017 v 18:26 | Karma článku: 8.55 | Přečteno: 207 | Diskuse

Jan Dvořák

Sociální garsonka jako hůl na Neovlivnitelného Janečka

Zbytečným přeceňováním osudovosti těchto voleb, jestliže ty příští, jistě osudovější, se budou konat nejpozději za čtyři roky, vytvářejí média umělou clonu, přes níž nevnímáme příkoří všedního dne, páchaná na spoluobčanech.

20.10.2017 v 18:08 | Karma článku: 13.18 | Přečteno: 366 | Diskuse

M. K. Pijáček

Volby jsou na …

Pokud zastáváte podobné stanovisko a k volbám nejdete, dám vám jednu radu. Po volbách laskavě držte hubu, poněvadž to bude jen a jen vaše vina, že dopadly, jak dopadly.

20.10.2017 v 17:48 | Karma článku: 14.04 | Přečteno: 285 | Diskuse
Počet článků 165 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1209

Kvůli neserióznímu přístupu adminů iDnes.cz přesouvám základnu mé tvorby na své další blogy:

naParlamentních listech

a na stránce Necenzurujeme.cz

Jsem místopředseda Národní demokracie a občan Rokycan.

Povoláním student, začínající spisovatel (autor povídkové knihy ,,Štramácká dobrodružství I.") a drobný živnostník, přesvědčením vlastenec, konzervativní pravičák a odpůrce komunismu – zejména toho, který sem přichází z Brusele. Ve volném čase též publicista, mj. autor eseje ,,Demokracie rozkvétá´´ a více než stovky článků s převážně politickými tématy.

Všechny mé texty mohou být volně kopírovány k nekomerčním účelům, bude-li uveden autor.

 

Můj účet na Twitteru

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.