Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Připrchlíci jsou hrozbou. Ani plky slunkomančů to bohužel nezmění

26. 09. 2016 11:19:21
Aneb vyvrácení argumentu slunkomančů, že ,,tady žádní islámští imigranti nejsou, tak se nemáme čeho bát a je zbytečné tu vyvolávat paniku.“

Vždy, když slyším nějakého BrainFree sluníčkáře říkat něco takového, vzpomenu si na Winstona Churchilla a představím si, že by někdy počátkem roku 1940 vystoupil na veřejnosti s těmito slovy:

,,Ve Velké Británii přece žádní němečtí vojáci nejsou, takže je nesmysl tady vyvolávat paniku a připravovat se na ně...“

Pokud by tehdy na Churchillově místě byl nějaký sluníčkář, který by skutečně pronesl něco podobného a jednal podle toho, Bitva o Británii by pravděpodobně dopadla úplně jinak a dost možná by dnes žádná Británie ani neexistovala. Pouze skutečnost, že se Churchill choval ,,xenofobně a extremisticky“ a začal zemi bránit, tehdy Brity zachránila před záhubou.

Proto vidíme, jak nesmyslný je ten sluníčkářský výrok, že se prý nemáme čeho bát. Hned za našimi hranicemi se rodí Chalífát Deutschland, který je navíc vydatně přikrmován proudem statisíců dalších připrchlíků. Pokud nezačneme včas jednat – tedy především chránit naše hranice a vytvořit svrchovaný stát se svojí vlastní imigrační politikou – dopadneme stejně, jako by tehdy dopadli Britové, kdyby jim vládl někdo HateFree.

To vše, co jsem napsal, by platilo i v případě, že by v ČR žádní připrchlíci nebyli. Jenže situace je o to horší, že oni už tu jsou. Už teď je pět minut po dvanácté, protože připrchlíci zneužívají toho, že s ochranou hranic příliš otálíme, a dostávají se do ČR.

V některých městech (např. v Teplicích) už vznikly muslimské komunity. Podobně když procházíte centrem Prahy, je čím dál těžší nenarazit na podezřele vypadající arabská individua. A co hůř, připrchlíci se už rozlézají i do těch méně ,,profláklých“ koutů naší vlasti. Tak například jsem o prázdninách projížděl přes východní Čechy a kousek od Jaroměře jsem u silnice zahlédl ženu v burce. Tedy aspoň to vypadalo jako žena – mohl to taky být atentátník s bombami skrytými pod převlekem burky. V jiném koutě republiky – u Břeclavi – zase skupina muslimů brutálně pozabíjela stádo ovcí.

A nemusím ani jezdit tak daleko. Ani u nás na Plzeňsku nejsou připrchlíci odchycení policií v poslední době ničím výjimečným (a to trnu hrůzou, kolik se jich policii objevit nepodařilo). A přímo v Plzni se před dvěma týdny objevil případ (samozřejmě bez většího zájmu médií), kde africký připrchlík napadl revizora tak brutálně, že ten skončil na operačním sále.

Proto je znát, že připrchlíci – a to zejména (ale nejen) ti muslimští – jsou skutečnou hrozbou. A upozorňování na tuto hrozbu není šíření paniky, jak tvrdí slunkomanči, nýbrž pouhé reflektování skutečnosti. Skutečnosti, která sice není nikterak povzbudivá, nicméně je zde a je třeba ji řešit. A troufám si tvrdit, že pokud ji řešit nebudeme, může to na naší zemi zanechat daleko horší následky, než jaké přinesl v minulém století nacismus či komunismus. A nemyslím tím jen islám (byť ten je sám o sobě totalitní ideologií), ale už samotnou skutečnost, že se sem dostává velké množství lidí s naprosto odlišnou kulturou a zvyklostmi.

Jak nacismus, tak komunismus útočily na český národ především zvenčí – a proto se jim, i přes jejich usilovné snahy, nepodařilo Čechy zničit, protože zdravé jádro národa se i pod nátlakem těchto ideologií dokázalo stmelit a odolat. Naproti tomu připrchlíci mají tendenci narušit samotnou strukturu společnosti, zničit kulturní identitu národa a v konečném důsledku rozložit stát zevnitř a rozředit evropské národy v jednu masu – tak jak o tom snil hrabě Coudenhove-Kalergi, praotec všech současných kmotrů a mafiánů, který již před třičtvrtěstoletím přišel s myšlenkou jednotné totalitní Evropy řízené z jednoho místa a již tehdy jej napadlo použít k tomu masu přistěhovalců z jiných kultur.

Proto je potřeba začít ihned jednat. Především uzavřít hranice ČR a začít s důslednou kontrolou toho, kdo na naše území přichází. Pamatujme na to u voleb. Začněme volit strany, které mají uzavření hranic a zastavení imigrační vlny ve svém programu. A to i v krajských volbách, protože už tam se rozhodne o výchozím rozložení sil pro nadcházející volby parlamentní – kde navíc bude mimoparlamentní opozice čelit pokusu o likvidaci.

P.S. Zvu všechny západočechy na demonstraci proti EU a připrchlíkům, která se bude konat 1. října od 16:00 na Náměstí Republiky v Plzni.

Autor: Jan Sedláček | pondělí 26.9.2016 11:19 | karma článku: 0.00 | přečteno: 35x

Další články blogera

Jan Sedláček

Státní ochrana přírody by neměla řešit papíry, ale důležité věci

Aneb moje osobní zkušenosti s tím, jak jsou orgány ochrany přírody natolik zahlcené papírováním kvůli drobnostem, že nezvládají řešit drancování naší krajiny.

9.10.2017 v 16:29 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 3 | Diskuse

Jan Sedláček

Když má policie tolik síly, proč nevyklidí slunkomanče z Kliniky?

A tu sílu má. Neříkejte, že ne. Na vlastní oči jsme ji viděli při rozhánění protiislámských demonstrací v minulých letech.

26.9.2017 v 19:13 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 7 | Diskuse

Jan Sedláček

Německo se propadá do totality. Za žert o migrantech pokuta 35 tisíc

Svobodná společnost byla v Německu zcela nahrazena diktaturou politické korektnosti. Něco podobného ostatně známe i od nás z minulého režimu; výborně to popisuje román Milana Kundery s názvem „Žert“.

15.6.2017 v 10:48 | Karma článku: 4.92 | Přečteno: 104 | Diskuse

Jan Sedláček

Británie bojuje, Francie se vzdává. Stejně jako ve 2. světové válce

Aneb historicko-politická glosa ke kontrastu mezi brexitem na jedné straně – a francouzskými prezidentskými volbami, kde lidé rezignovali na obranu před zničením vlastní země, na straně druhé.

17.5.2017 v 15:53 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 35 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Pavel Ponec

Demokracie je, když lidé zvolí svobodně co chci já

Alespoň tak vyzněly názory většiny politických lídrů tak zvaných demokratických stran ohledně referenda pro vystoupení z EU v poslední debatě na obrazovkách TV.

20.10.2017 v 22:58 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 20 | Diskuse

Adam Mikulášek

Proč nechci euro

Není to ani tak proto, že nějak emocionálně lpím na koruně, již jsme zdědili po Rakousku-Uhersku. Mé důvody jsou ryze praktické, ať v ekonomické nebo politické rovině.

20.10.2017 v 19:11 | Karma článku: 22.86 | Přečteno: 651 | Diskuse

Karel Trčálek

Václav Klaus už zase volí Václava Klause!!!

Dějiny se opakují ve spirále. Dialektika dějin je neúprosná a tak nám zase zasedne ve sněmovně Václav Klaus. Poprvé to byla fraška, co to bude teď?

20.10.2017 v 18:26 | Karma článku: 8.55 | Přečteno: 207 | Diskuse

Jan Dvořák

Sociální garsonka jako hůl na Neovlivnitelného Janečka

Zbytečným přeceňováním osudovosti těchto voleb, jestliže ty příští, jistě osudovější, se budou konat nejpozději za čtyři roky, vytvářejí média umělou clonu, přes níž nevnímáme příkoří všedního dne, páchaná na spoluobčanech.

20.10.2017 v 18:08 | Karma článku: 13.18 | Přečteno: 366 | Diskuse

M. K. Pijáček

Volby jsou na …

Pokud zastáváte podobné stanovisko a k volbám nejdete, dám vám jednu radu. Po volbách laskavě držte hubu, poněvadž to bude jen a jen vaše vina, že dopadly, jak dopadly.

20.10.2017 v 17:48 | Karma článku: 14.04 | Přečteno: 285 | Diskuse
Počet článků 165 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1209

Kvůli neserióznímu přístupu adminů iDnes.cz přesouvám základnu mé tvorby na své další blogy:

naParlamentních listech

a na stránce Necenzurujeme.cz

Jsem místopředseda Národní demokracie a občan Rokycan.

Povoláním student, začínající spisovatel (autor povídkové knihy ,,Štramácká dobrodružství I.") a drobný živnostník, přesvědčením vlastenec, konzervativní pravičák a odpůrce komunismu – zejména toho, který sem přichází z Brusele. Ve volném čase též publicista, mj. autor eseje ,,Demokracie rozkvétá´´ a více než stovky článků s převážně politickými tématy.

Všechny mé texty mohou být volně kopírovány k nekomerčním účelům, bude-li uveden autor.

 

Můj účet na Twitteru

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.