Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jsem extremista certifikovaný Ministerstvem pravdy. Kdo z vás to má?

22. 02. 2017 12:53:50
Utěšit vás nicméně může to, že i když se Chovancův úřad nezajímá přímo o většinu z vás čtenářů osobně, s největší pravděpodobností jste podle jeho měřítek extremisté. Stejně jako většina občanů ČR...

Národní demokracie, jíž jsem členem, se pokaždé objevuje ve čtvrtletních ,,zprávách o extremismu“, které píše Ministerstvo vnitra. V reakci na tyto zprávy jsme na MV podali žalobu – a ministerstvo se k ní vyjádřilo tak, že sepsalo výčet toho, co považuje za extremismus (především to byly úryvky článků publikovaných na webu ND – celkem 103 položky). A mezi nimi nechyběly ani citace z mých článků, které jsou na stránkách ND otištěny. Když jsem se na ten výčet podíval, pobavilo mě, co všechno z mé tvorby je zde označeno za extremismus. Posuďte sami:

„Připrchlíci – a to zejména (ale nejen) ti muslimští – jsou skutečnou hrozbou. A upozorňování na tuto hrozbu není šíření paniky, jak tvrdí slunkomanči, nýbrž pouhé reflektování skutečnosti.“

„Všude, kam se v Evropě připrchlíci dostali, vzrůstá kriminalita. Objevují se teroristické útoky, množí se obtěžování a znásilňování žen na ulicích, roste počet krádeží i vražd. V některých zemích severní a západní Evropy již dochází i ke vzniku no-go zón v muslimských čtvrtích a k otevřené islamizaci společnosti. A to ani nemluvím o tom, že připrchlíci vysávají evropské sociální systémy, vnášejí do evropských států nejrůznější nemoci a zejména pomáhají mezinárodním kmotrům v realizaci jejich vysněného Kalergiho plánu – dávného záměru kmotra Coudenhove-Kalergiho vytvořit totalitní Evropu ovládanou z jednoho místa.“

„Je obecně známo, že připrchlíci z jiných kultur se v evropských státech neintegrují a ponechávají si původní zvyklosti, které jsou často v rozporu s našimi zákony.“

Ano, čtete správně. Toto vše označili úředníci MV za projev extremismu. Ačkoliv jsou všechny tyto úryvky jen suchým popisem skutečnosti, současnému vládnoucímu režimu se pravda zkrátka nehodí do krámu. Panuje zde jediný povolený názor (že připrchlíci včetně těch islámských jsou zcela bezproblémoví) – a pokud někdo poukáže na kriminalitu s nimi spojenou, množící se teroristické útoky nebo nedejbože na no-go zóny v muslimských čtvrtích v evropských městech, je okamžitě ocejchován jako extremista. A totéž platí i u dalších témat. Jakkoliv jsem v tomto úryvku jasně uvedl, že nechci generalizovat, vnitru se i tento můj popis skutečnosti zdál extrémní:

„Velmi dobře je to vidět u cikánské menšiny. (Upozorňuji, že nechci házet všechny cikány do jednoho pytle, sami si však uvědomme, jaký podíl těch slušných je mezi nimi). Cikáni již dávno přišli na to, že vůbec nemusí pracovat, protože se snadno mohou uživit na sociálních dávkách – a kdo na to upozorňuje, je těmi, kdo prosazují přehnanou toleranci vůči menšinám, okamžitě onálepkován jako rasista. Mnozí z nich toho začali houfně zneužívat a přispěli ke změně pořekadla ́makám jak barevnej ́ na ́makám jak bílej.“

A jen tak pro představu a pro pobavení uvedu ještě pár ,,projevů extremismu“ od dalších členů ND:

„Na rozdíl od vypatlaných neobolševických smažek národovci a vlastenci vyznávají konzervativní hodnoty: obživu prací, smysl pro rodinu podle tradičního modelu, zachování tradic a odpovědného spravování dědictví předků, křesťanskou víru anebo respekt k ní. Takoví lidé se nepotloukají po nocích, nepoškozují fasády domů, neničí státní symboly. Ty, kteří nezákonně a násilně pronikají na území cizích států a vloupávají se do majetků tamních obyvatel, ničí a škodí jak jezdci z Apokalypsy, by navíc vlastenci a národovci nikdy nenazvali „uprchlíky“. Nazvali by je pravdivě: vetřelci, odpudivá škodící chátra.“

Pokud úředníci MV označili tato slova Aleny Drvotové za extremismus – znamená to snad, že považují za extrém obživu prací, klasickou rodinu či zachování našich tradic? Soudě podle toho, jak Chovancova ČSSD podporuje hejtfrý slunkomanče včetně klinikářů, je to dost pravděpodobné.

„Velkým úkolem pro nás je boj s tzv. pozitivní diskriminací, která je projevem zvrácené pokrokářské ideologie a která představuje rasismus naruby. Zákony musejí platit pro všechny bez rozdílu. Jakékoli zvýhodňování domnělých či skutečných menšin je naprosto nepřijatelné.“

Aha, takže požadavek, aby zákony platily pro všechny bez rozdílu, je extrémistický? Zajímavé věci nám to Chovancův úřad prozrazuje. Ale snad ještě víc mě pobavil tento odstavec z pera Chovancových podřízených:

,,Obdobně jako Národní demokracie, i Národní domobrana se otevřeně profiluje proti oficiálním spojencům ČR jako jsou NATO, EU, USA pod vedením prezidenta Obamy či Německo pod vedením kancléřky Merkelové a na podporu a propagaci současné politiky Ruské federace a prezidenta Putina.“

Jistě, soudruzi z MV, s Eurosajuzem a Spojenými Stasi Americkými na věčné časy a nikdy jinak! A kdo nejde s námi, ten je Putinův agent! Akorát by mě zajímalo, jak se vnitráčtí svazáci tvářili na zvolení Donalda Trumpa (tenhle jejich text byl psán ještě před ním). Stále jsou pro ně USA spojencem na život a na smrt? Nebo se započetím perestrumpky začnou označovat za extremisty i podporovatele USA? Jo, to budou mít hoši a děvčata z MV těžké dilema, to jim opravdu nezávidím.

Především by si ale měli na vnitru uvědomit jednu zásadní věc. Extremismus je ryze subjektivní pojem – každý si pod ním představí něco jiného. Pro mě je například extrémním jevem islamizace a přesouvání politického rozhodování do rukou nadnárodních mafií; pro Chovance nebo slunkomanče z Kliniky zase představuje extremismus, pokud někdo islamizaci odmítá (což je pro mě sice nepochopitelné, nicméně tento názor respektuji, pokud jej vyjadřují sami za sebe a za svoje vlastní prostředky). Každý občan má jistě právo označovat kohokoliv za extremistu a nést si za tato slova zodpovědnost. Považuji však za skandální, pokud podobné hodnotící přívlastky používají státní orgány placené z našich daní a dalších poplatků (Česká televize, Český rozhlas či právě Ministerstvo vnitra). A pokud státní orgány takto označují řádně zaregistrovanou politickou stranu, jedná se o naprosto očividné porušení volné soutěže politických subjektů.

Už delší dobu je znát, že režim přitvrzuje. Z MV se pozvolna stává orwellovské Ministerstvo pravdy, které určuje, které informace a názory budou v tomto režimu považovány za přípustné a které nikoliv. Opět se propadáme do situace, kdy jsou lidé s jinými než ,,prorežimními“ názory sledováni a nezřídka i zatýkáni.

Povšimněme si jedné velmi důležité věci. Ačkoliv sám Chovanec poslední dobou mluví poměrně rozumně (je znát, že se blíží volby), dělá na svém ministerstvu přesný opak toho, co říká. A nemyslím tím jen ony pitoreskní ,,zprávy o extremismu“ nebo zřízení Ministerstva pravdy, ale také brutální rozhánění demonstrací či například onu komedii ze 6. února 2016, kdy pracovníci MV převlečení za ,,nácky“ prokazatelně páchali výtržnosti po Praze. Proto musíme na podzim u voleb hodnotit především činy kandidátů – a nejen jejich slova.

Otázkou ovšem je, jestli do voleb vůbec vydržím na svobodě. Protože být státem certifikovaným ,,extremistou“ je sice v současné době určitá výsada, nicméně zároveň i riziko. Pro jistotu už učím ostatní členy své rodiny péct buchtu ála Kajínek. Základní ingredience jsou: tři hrnky mouky, hrneček cukru, jedno vejce, lžíce másla, dvě lžíce kakaa a jeden pilník.

Autor: Jan Sedláček | středa 22.2.2017 12:53 | karma článku: 0.00 | přečteno: 54x

Další články blogera

Jan Sedláček

Německo se propadá do totality. Za žert o migrantech pokuta 35 tisíc

Svobodná společnost byla v Německu zcela nahrazena diktaturou politické korektnosti. Něco podobného ostatně známe i od nás z minulého režimu; výborně to popisuje román Milana Kundery s názvem „Žert“.

15.6.2017 v 10:48 | Karma článku: 4.92 | Přečteno: 90 | Diskuse

Jan Sedláček

Británie bojuje, Francie se vzdává. Stejně jako ve 2. světové válce

Aneb historicko-politická glosa ke kontrastu mezi brexitem na jedné straně – a francouzskými prezidentskými volbami, kde lidé rezignovali na obranu před zničením vlastní země, na straně druhé.

17.5.2017 v 15:53 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 30 | Diskuse

Jan Sedláček

Chcete si vyléčit angínu? Tak jste nesnášenlivý bakteriofob!

Jedna zcela smyšlená příhoda o člověku, který se chtěl léčit, ale zjistil, že je to považováno za extremismus.

1.3.2017 v 12:51 | Karma článku: 18.10 | Přečteno: 498 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Monika Pilloni

Vlastenci z Malty porušili vládní embargo a poskytli pomoc posádce na C-Star

Obyvatelé Malty porušili vládní embargo a dodali posádce na C-Star vodu a potraviny. Generace Identity děkuje vlastencům z Malty, zejména Moviment Patrijotti Maltin a Defend Malta a na HURD ́S BANK vyčkávají jak se situace vyvine.

24.8.2017 v 0:41 | Karma článku: 24.22 | Přečteno: 537 | Diskuse

Jan Dvořák

Babiš má premiérování jisté, pokud ANO vyhraje

Prezident Zeman nenaskočil na spiknutí politiků, policie a justičních orgánů, které chtějí vláčením po vězeních a soudech znemožnit jmenování A.B. premiérem.

23.8.2017 v 22:02 | Karma článku: 7.92 | Přečteno: 334 | Diskuse

Beata Krusic

Chtěla bych umět jenom tak čumět.........

V nadpisu mého blogu se skrývá můj největší životní sen. Někdo mě možná lituje a říká si, že té osobě stačí hodně málo:-).

23.8.2017 v 21:59 | Karma článku: 4.70 | Přečteno: 158 | Diskuse

Otto Schwarz

Vzniká v Praze 2 nové Palermo?

Právě tuhle otázku evokuje titulek článku o současných poměrech na radnici Prahy 2, který vyšel v pondělním Pražském deníku.

23.8.2017 v 17:20 | Karma článku: 13.68 | Přečteno: 744 | Diskuse

Jiří Paroubek

Strážce čistoty práva selhal

V prázdninovém období je asi druhým největším skandálem monumentálních rozměrů hned po vyžádání Babiše a Faltýnka policií k trestnímu stíhání, vyjádření ministra spravedlnosti na jejich podporu.

23.8.2017 v 14:32 | Karma článku: 18.82 | Přečteno: 787 | Diskuse
Počet článků 163 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1221

Kvůli neserióznímu přístupu adminů iDnes.cz přesouvám základnu mé tvorby na své další blogy:

naParlamentních listech

a na stránce Necenzurujeme.cz

Jsem místopředseda Národní demokracie a občan Rokycan.

Povoláním student, začínající spisovatel (autor povídkové knihy ,,Štramácká dobrodružství I.") a drobný živnostník, přesvědčením vlastenec, konzervativní pravičák a odpůrce komunismu – zejména toho, který sem přichází z Brusele. Ve volném čase též publicista, mj. autor eseje ,,Demokracie rozkvétá´´ a více než stovky článků s převážně politickými tématy.

Všechny mé texty mohou být volně kopírovány k nekomerčním účelům, bude-li uveden autor.

 

Můj účet na Twitteru

 

Seznam rubrik

Oblíbené blogy

Oblíbené stránky

Oblíbené články

Oblíbené knihy

Co právě poslouchám

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.